Ucz się języków obcych

Gminna Biblioteka Publiczna w Zebrzydowicach zaprasza czytelników do nauki języków obcych poprzez platformę e-learningową. Czytelnicy mogą korzystać z własnych komputerów oraz urządzeń mobilnych przy pomocy aplikacji. Proponujemy naukę nast. języków:

Angielski- poziomy A1 – B2
Niemiecki – poziomy A1 -B1
Hiszpański – poziomy A1 – B1
Francuski – poziom A1 – A2
Włoski – poziom A1 – A2

Aby można było skorzystać z platformy należy zgłosić się do biblioteki gdzie otrzyma się kod aktywacyjny.

„Nauka online z Lerni to wciągająca przygoda, do której użytkownik powraca, niczym do ulubionej gry komputerowej. Zaangażowanie budowane jest dzięki zastosowaniu multimediów i narzędzi gamifikacji. Kursant zdobywa wiedzę za pomocą filmów i dialogów z native speakerami, interaktywnych ćwiczeń, fotolekcji i gier. Za dokonania nagradzany jest odznakami i punktami, od których ilości zależy pozycja w rankingu. Wspomniane elementy społecznościowe, uzupełnione o możliwość połączenia konta z Facebookiem i dzielenie się osiągnięciami ze znajomymi, są dla użytkowników pozytywnym wzmocnieniem.” (źródło: https://lerni.us/)