ZAPRASZAMY !!!

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 7 do 10 lat na spotkania literacko- plastyczne pt. Kolorowa wyobraźnia. Zajęcia poprowadzi P. Mirella Wojacka  (studentka animacji społeczno-kulturalnej, od lat z przyjemnością zaczytuje się w książkach – przede wszystkim w fantastyce. W wolnym czasie poświęca się artystycznej pracy, odkrywając nowe techniki pracy twórczej i chętnie dzieli się swoją pasją z ludźmi. Uwielbia gry planszowe. Okazjonalnie wygłasza prelekcje o m.in.: legendach miejskich. Nie ogranicza się do pracy z jedną grupą wiekową, z chęcią pracuje z ludźmi w każdym wieku). Czytanie książek jest bardzo ważnym elementem edukacji i rozwoju młodego człowieka, proponujemy zatem zajęcia polegające na czytaniu bajek i jednoczesnym przelewaniu na papier obrazów jakie powstają w wyobraźni dzieci. Zajęcia będą się odbywać dwa razy w miesiącu od 15 do 17 w drugi i czwarty piątek miesiąca. Na najbliższe z nich zapraszamy 09.11.2018 r. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod nr tel. 324692020, email: bibliotekazebrz@wp.pl, poprzez facebooka lub osobiście. ZAPRASZAMY!!!!