Spotkanie z kolekcjonerem autografów

foto ze spotkaniaW piątkowe zimowe popołudnie w zebrzydowickiej bibliotece odbyło się spotkanie z kolekcjonerem autografów i plakatów P. Krzysztofem Karpetą. Na spotkanie przybyło wielu zaciekawionych gości. Czytelnia „pękała w szwach”.

Dowiedzieliśmy się, ze Pan Krzysztof zbiera autografy już od szkoły podstawowej, ma ich w swoich zbiorach kilka tysięcy. Opowiadał w jaki sposób je zdobywa, z kim zawarł przyjaźń i jakie przygody przeżył. Goście mieli wiele pytań, trudno było się rozstać. Dla tych którzy nie mogli przybyć przygotowaliśmy wystawę plakatów ze zbiorów P. K. Karpety.

Teresa Sojka

Jedna myśl nt. „Spotkanie z kolekcjonerem autografów

  1. Byłam. Było ciasno ale bardzo sympatycznie. Dyrekcja biblioteki stanęła na wysokości zadania. Dowiedziałam się, że zbieranie autografów tak jak każda pasja wymaga aktywności, determinacji i … szczęścia.
    Wiąże się to z niesamowitymi emocjami, przygodami i poznawaniem fantastycznych ludzi. Zawsze temu towarzyszy wielka niewiadoma. Uda się czy się nie uda? Adrenalina wzrasta. Zwieńczeniem całej przygody jest ten wymarzony, upragniony i … jedyny autograf. Adrenalina spada… by znowu się podnieść przy następnym spotkaniu z kimś wyjątkowym, tajemniczym i niepowtarzalnym. Dziękuję Panu Krzysztofowi Karpecie – autorowi i Pani Teresie Sojce.
    Z wyrazami szacunku
    Zuzanna Trojnacka – Dasiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.