Spotkanie z pisarką

[singlepic id=55 w=170 h=100 float=left]W dniu 03.06.2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zebrzydowicach gościła autorka wielu książek dla młodzieży i dorosłych- Barbara Kosmowska.
W spotkaniu uczestniczyło kilkudziesięciu młodych ludzi z tutejszego gimnazjum. Atmosfera spotkania była bardzo miła, a pani Barbara Kosmowska to wspaniała, „ciepła” osoba. Odpowiedziała na wiele pytań zadanych przez uczestników spotkania. Opowiedziała nam o swojej pracy zawodowej, swojej rodzinie, o tym jak rozpoczęła się i jak przebiega jej kariera pisarska. Nie obyło się oczywiście bez autografów, które pani Basia chętnie rozdawała. Na koniec zdradziła nam, że już dawno nie spotkała się z taką sympatyczną i grzeczną młodzieżą.
Organizatorem spotkania była Gminna Biblioteka Publiczna Zebrzydowicach oraz Biblioteka Śląska w Katowicach, a odbyło się ono w ramach programu Nieco cudackie fanaberie literackie
[album id=2 template=extend]