Spotkanie z kolekcjonerem autografów

foto ze spotkaniaW piątkowe zimowe popołudnie w zebrzydowickiej bibliotece odbyło się spotkanie z kolekcjonerem autografów i plakatów P. Krzysztofem Karpetą. Na spotkanie przybyło wielu zaciekawionych gości. Czytelnia „pękała w szwach”.

Dowiedzieliśmy się, ze Pan Krzysztof zbiera autografy już od szkoły podstawowej, ma ich w swoich zbiorach kilka tysięcy. Opowiadał w jaki sposób je zdobywa, z kim zawarł przyjaźń i jakie przygody przeżył. Goście mieli wiele pytań, trudno było się rozstać. Dla tych którzy nie mogli przybyć przygotowaliśmy wystawę plakatów ze zbiorów P. K. Karpety.

Teresa Sojka

Spotkanie z kolekcjonerem autografów